Best Deals
Special Products
Fisher Scientific Co. Jar Storage 2-1/2" 8oz Natural Polypropylene Screw Lid With White Lid 36/Ca - 02-891D
Item ship directly from the manufacturer. subject to manufacturer delivery lead times. Email us - Support@medute.com
Jar Storage 2-1/2" 8oz Natural Polypropylene Screw Lid With White Lid Round Wide Mouth 36/Case| Additional Attributes | Wide Mouth |
| Closure | Screw Lid |
| Color | Natural |
| Composition | Polypropylene |
| Item | Jar |
| Item Type | Storage |
| Primary LWH | 2-1/2" |
| Quantity | 36/Case |
| Shape | Round |
| Volume | 8oz |
| With | White Lid |
$206.99
AIN-1299807
Fisher Scientific Co.
Patient & Exam Room Reusable Products
27 In Stock
Item ship directly from the manufacturer. subject to manufacturer delivery lead times. Email us - Support@medute.com
Jar Storage 2-1/2" 8oz Natural Polypropylene Screw Lid With White Lid Round Wide Mouth 36/Case| Additional Attributes | Wide Mouth |
| Closure | Screw Lid |
| Color | Natural |
| Composition | Polypropylene |
| Item | Jar |
| Item Type | Storage |
| Primary LWH | 2-1/2" |
| Quantity | 36/Case |
| Shape | Round |
| Volume | 8oz |
| With | White Lid |































































