Best Deals
Special Products
Medline Industries Inc 121x128x9" Sterile Surgical Drape 2-1/2" Fenestrated - DYNJP8003
| Adhesive | Hook & Loop Line Holder |
| Dimensions | 121x128x9" |
| Disposable/Reusable/Reposable | Disposable |
| Ergonomic Location | Extremity |
| Fenestration | 2-1/2" Fenestrated |
| Item | Drape |
| Item Type | Surgical |
| Latex/Latex-Free | Not Made With Natural Rubber Latex |
| Material | Polypropylene |
| Quantity | 6/Case |
| Reinforcement | 29x44" Reinforcement |
| Sheet | T-Sheet |
| Sterile/Non-Sterile | Sterile |
$132.95
AIN-5820291
Medline Industries Inc
Surgical Products
50 In Stock
| Adhesive | Hook & Loop Line Holder |
| Dimensions | 121x128x9" |
| Disposable/Reusable/Reposable | Disposable |
| Ergonomic Location | Extremity |
| Fenestration | 2-1/2" Fenestrated |
| Item | Drape |
| Item Type | Surgical |
| Latex/Latex-Free | Not Made With Natural Rubber Latex |
| Material | Polypropylene |
| Quantity | 6/Case |
| Reinforcement | 29x44" Reinforcement |
| Sheet | T-Sheet |
| Sterile/Non-Sterile | Sterile |































































