Best Deals
Special Products
Medline Industries Inc 6x87x35" Sterile Cystoscopy Drape 3x7" Fenestrated - DYNJP5001
| Adhesive | Hook & Loop Line Holder |
| Dimensions | 6x87x35" |
| Disposable/Reusable/Reposable | Disposable |
| Fenestration | 3x7" Fenestrated |
| Item | Drape |
| Item Type | Cystoscopy |
| Latex/Latex-Free | Not Made With Natural Rubber Latex |
| Quantity | 16/Case |
| Reinforcement | 18x39" Reinforcement |
| Sheet | T-Sheet |
| Sterile/Non-Sterile | Sterile |
$151.95
AIN-5820284
Medline Industries Inc
Surgical Products
50 In Stock
| Adhesive | Hook & Loop Line Holder |
| Dimensions | 6x87x35" |
| Disposable/Reusable/Reposable | Disposable |
| Fenestration | 3x7" Fenestrated |
| Item | Drape |
| Item Type | Cystoscopy |
| Latex/Latex-Free | Not Made With Natural Rubber Latex |
| Quantity | 16/Case |
| Reinforcement | 18x39" Reinforcement |
| Sheet | T-Sheet |
| Sterile/Non-Sterile | Sterile |































































