Best Deals
Special Products
Welmed Inc -100x73x124" Non-Sterile Surgical Drape 5x5" Diamond Fenestrated 1222-2141
| Specification | |
| Additional Attributes | 10x18" Instrument Pad |
| Dimensions | 100x73x124" |
| Ergonomic Location | Thyroid |
| Fenestration | 5x5" Diamond Fenestrated |
| Item | Drape |
| Item Type | Surgical |
| Quantity | 18/Case |
| Reinforcement | 24x18" Reinforcement |
| Sterile/Non-Sterile | Non-Sterile |
| With | Armboard Covers |
$251.95
AIN-1262742
Welmed Inc
Surgical Products
50 In Stock
| Specification | |
| Additional Attributes | 10x18" Instrument Pad |
| Dimensions | 100x73x124" |
| Ergonomic Location | Thyroid |
| Fenestration | 5x5" Diamond Fenestrated |
| Item | Drape |
| Item Type | Surgical |
| Quantity | 18/Case |
| Reinforcement | 24x18" Reinforcement |
| Sterile/Non-Sterile | Non-Sterile |
| With | Armboard Covers |































































