Best Deals
Special Products
Encompass Group Drape Surgical SafeCare Plus 3" Fenestrated 24x2" Univ/1Pl Ceil Blue 60/Ca- 30118-334
| Brand | SafeCare Plus |
| Color | Ceil Blue |
| Dimensions | 24x2" |
| Disposable/Reusable/Reposable | Disposable |
| Fenestration | 3" Fenestrated |
| Item | Drape |
| Item Type | Surgical |
| Quantity | 60/Case |
| Reinforcement | 5x5" Reinforcement |
| Secondary Size | Universal/1-Ply |
$468.95
AIN-1188138
Encompass Group
Surgical Products
50 In Stock
| Brand | SafeCare Plus |
| Color | Ceil Blue |
| Dimensions | 24x2" |
| Disposable/Reusable/Reposable | Disposable |
| Fenestration | 3" Fenestrated |
| Item | Drape |
| Item Type | Surgical |
| Quantity | 60/Case |
| Reinforcement | 5x5" Reinforcement |
| Secondary Size | Universal/1-Ply |































































