Best Deals
Special Products
Felix Storch (Summit) Accucold General Purpose Refrigerator/Freezer 5.1 Cu Ft Each - CT66LWBIADA
Accucold General Purpose Refrigerator/Freezer 5.1 Cu Ft Right Hinge Each
| Attribute | Details |
|---|---|
| Additional Attributes | 36 to 46F/-5 to -10F |
| Brand | Accucold |
| Certifications/Approvals | ETL/ETL-C |
| Color | White |
| Controller Type | Dial Thermostat |
| Door Swing | Right Hinge |
| Item | Refrigerator/Freezer |
| Item Type | General Purpose |
| Lock | Factory Installed Key Lock |
| Primary LWH | 23.5 x 23.63 x 32.38" |
| Quantity | Each |
| Refrigerant | R600a |
| Style | Built-In/Freestanding |
| Volt | 115V AC /60 Hz |
| Volume | 5.1 Cu Ft |
| With | Cycle Defrost/Interior Light |
$1,375.95
AIN-1187612
Felix Storch (Summit)
Cold Storage
50 In Stock
Accucold General Purpose Refrigerator/Freezer 5.1 Cu Ft Right Hinge Each
| Attribute | Details |
|---|---|
| Additional Attributes | 36 to 46F/-5 to -10F |
| Brand | Accucold |
| Certifications/Approvals | ETL/ETL-C |
| Color | White |
| Controller Type | Dial Thermostat |
| Door Swing | Right Hinge |
| Item | Refrigerator/Freezer |
| Item Type | General Purpose |
| Lock | Factory Installed Key Lock |
| Primary LWH | 23.5 x 23.63 x 32.38" |
| Quantity | Each |
| Refrigerant | R600a |
| Style | Built-In/Freestanding |
| Volt | 115V AC /60 Hz |
| Volume | 5.1 Cu Ft |
| With | Cycle Defrost/Interior Light |































































