Best Deals
Special Products
Henry Schein Inc. Henry Schein Trash Bag High Density 12mic 40x48" Natural 250/Case 250/Case - 5701343
| Attribute | Details |
|---|---|
| Product Name | Henry Schein Trash Bag High Density 12mic 40x48" |
| Item | Bag |
| Item Type | Trash |
| Primary LWH | 40x48" |
| Thickness | 12 mic |
| Color | Natural |
| Secondary Size | High Density |
| Quantity | 250/Case |
$66.95
AIN-5701343
Henry Schein Inc.
Cleaning
50 In Stock
| Attribute | Details |
|---|---|
| Product Name | Henry Schein Trash Bag High Density 12mic 40x48" |
| Item | Bag |
| Item Type | Trash |
| Primary LWH | 40x48" |
| Thickness | 12 mic |
| Color | Natural |
| Secondary Size | High Density |
| Quantity | 250/Case |































































