Best Deals
Special Products
Heritage Bag Company Can Liner LLDPE Gray 56 Gallons 44x55" 100/Case - H56 G
| Attribute | Details |
|---|---|
| Capacity | 56 gallons |
| Color | Gray |
| Composition/Ingredients | LLDPE |
| Item Type | Can |
| Primary LWH | 44x55" |
| Product Name | Can Liner LLDPE Gray 56 Gallons 44x55" |
| Quantity | 100/Case |
| Thickness | 1.6 mil |
$77.95
AIN-1251680
Heritage Bag Company
Cleaning
50 In Stock
| Attribute | Details |
|---|---|
| Capacity | 56 gallons |
| Color | Gray |
| Composition/Ingredients | LLDPE |
| Item Type | Can |
| Primary LWH | 44x55" |
| Product Name | Can Liner LLDPE Gray 56 Gallons 44x55" |
| Quantity | 100/Case |
| Thickness | 1.6 mil |































































