Best Deals
Special Products
Maybeck Co, Inc Linen Cap Reusable Vinyl- HBCRV10
| Attribute | Value |
|---|---|
| Color | Navy Blue |
| Composition | Vinyl |
| Disposable/Reusable/Reposable | Reusable |
| Item | Cap |
| Item Type | Linen |
| Primary LWH | 79x31x3" |
| Quantity | Each |
| Volume | 10oz |
| With | Elastic Corners |
$109.95
AIN-1313931
Maybeck Co, Inc
Patient & Exam Room Reusable Products
50 In Stock
| Attribute | Value |
|---|---|
| Color | Navy Blue |
| Composition | Vinyl |
| Disposable/Reusable/Reposable | Reusable |
| Item | Cap |
| Item Type | Linen |
| Primary LWH | 79x31x3" |
| Quantity | Each |
| Volume | 10oz |
| With | Elastic Corners |































































