Best Deals
Special Products
Newell Brands Dist. LLC Can Trash Untouchable Resin 27.66x19-1/2" Square 35gal No Lid Beige 4/Case - FG395800BEIG
Product Details
| Attribute | Details |
|---|---|
| Color | Beige |
| Item | Can |
| Item Type | Trash |
| Primary LWH | 27.66x19-1/2" |
| Product Name | Can Trash Untouchable Resin 27.66x19-1/2" Square 35gal No Lid Beige |
| Quantity | 4/Case |
| Secondary Size | Square |
| Volume | 35 Gal |
$768.95
AIN-1169444
Newell Brands Dist. LLC
Cleaning
50 In Stock
Product Details
| Attribute | Details |
|---|---|
| Color | Beige |
| Item | Can |
| Item Type | Trash |
| Primary LWH | 27.66x19-1/2" |
| Product Name | Can Trash Untouchable Resin 27.66x19-1/2" Square 35gal No Lid Beige |
| Quantity | 4/Case |
| Secondary Size | Square |
| Volume | 35 Gal |































































