Best Deals
Special Products
Sklar Instruments -Sklar Blue Cusco Stainless Steel/Coated Vaginal Speculum Each 91-5152
| Specification | |
| Blade Type | 1-1/3" Blades |
| Brand | Sklar Blue |
| Color | Blue |
| Family Name | Cusco |
| Item | Speculum |
| Item Type | Vaginal |
| Material | Stainless Steel/Coated |
| Primary LWH | 3-1/3" |
| Quantity | Each |
| Size | Medium |
$472.95
AIN-1175004
Sklar Instruments
Surgical Instruments
50 In Stock
| Specification | |
| Blade Type | 1-1/3" Blades |
| Brand | Sklar Blue |
| Color | Blue |
| Family Name | Cusco |
| Item | Speculum |
| Item Type | Vaginal |
| Material | Stainless Steel/Coated |
| Primary LWH | 3-1/3" |
| Quantity | Each |
| Size | Medium |































































