Best Deals
Special Products
Cooper Surgical, Inc Colposcope Bulb Each - 906009
Product Attributes
| Attribute | Details |
|---|---|
| Additional Attributes | 125 Amp/12 Hr |
| Item | Bulb |
| Item Type | Colposcope |
| Primary LWH | 1-3/4" |
| Quantity | Each |
| Voltage | 120V |
| Wattage | 150W |
$151.95
AIN-1169919
Cooper Surgical, Inc
Laboratory Equipment
50 In Stock
Product Attributes
| Attribute | Details |
|---|---|
| Additional Attributes | 125 Amp/12 Hr |
| Item | Bulb |
| Item Type | Colposcope |
| Primary LWH | 1-3/4" |
| Quantity | Each |
| Voltage | 120V |
| Wattage | 150W |































































