Best Deals
Special Products
Medline Industries Inc Mop Head Disposable 12oz 12/Ca 12/Case - DYNDRMH12OZ
| Attribute | Details |
|---|---|
| Composition/Ingredients | Rayon Blend |
| Disposable | Disposable |
| Item | Mop Head |
| Item Type | Floor |
| Primary LWH | 12" |
| Product Name | Mop Head Disposable 12oz 12/Ca |
| Quantity | 12/Case |
| Volume | 12 oz |
$80.95
AIN-1131003
Medline Industries Inc
Cleaning
50 In Stock
| Attribute | Details |
|---|---|
| Composition/Ingredients | Rayon Blend |
| Disposable | Disposable |
| Item | Mop Head |
| Item Type | Floor |
| Primary LWH | 12" |
| Product Name | Mop Head Disposable 12oz 12/Ca |
| Quantity | 12/Case |
| Volume | 12 oz |































































