Best Deals
Special Products
Medline Industries Inc Remedy Intensive Skin Repair Cream 5% Dimethicone 4oz White Orange Vanilla Total Body Hypoallergenic Latex-Free 4oz/Tube, 12 TB/CA - MSC0924404
Product Details
| Attribute | Details |
|---|---|
| Brand | Remedy |
| Color | White |
| Composition/Ingredients | 5% Dimethicone |
| Ergonomic Location | Total Body |
| Fragrance | Orange Vanilla |
| Hypoallergenic | Hypoallergenic |
| Item | Cream |
| Item Type | Intensive Skin Repair |
| Latex | Latex-Free |
| Quantity | 4oz/Tube |
| Volume | 4oz |
$8.95
AIN-1424150TB
Medline Industries Inc
Health & Beauty Care
49 In Stock
Product Details
| Attribute | Details |
|---|---|
| Brand | Remedy |
| Color | White |
| Composition/Ingredients | 5% Dimethicone |
| Ergonomic Location | Total Body |
| Fragrance | Orange Vanilla |
| Hypoallergenic | Hypoallergenic |
| Item | Cream |
| Item Type | Intensive Skin Repair |
| Latex | Latex-Free |
| Quantity | 4oz/Tube |
| Volume | 4oz |































































