Best Deals
Special Products
Convatec US ActiveLife 1-Piece 1" Ostomy Pouch Opaque - 022754
| Brand | ActiveLife |
| Color | Opaque |
| Drain | Drainable |
| Item | Pouch |
| Item Type | Ostomy |
| Parts | 1-Piece |
| Primary LWH | 1" |
| Quantity | 10/Box |
| Secondary LWH | 1-3/4" Stoma |
| Secondary Size | Pre-Cut |
$57.95
AIN-1171335
Convatec US
Urology & Ostomy Supplies
50 In Stock
| Brand | ActiveLife |
| Color | Opaque |
| Drain | Drainable |
| Item | Pouch |
| Item Type | Ostomy |
| Parts | 1-Piece |
| Primary LWH | 1" |
| Quantity | 10/Box |
| Secondary LWH | 1-3/4" Stoma |
| Secondary Size | Pre-Cut |































































