Best Deals
Special Products
Convatec US ActiveLife Stomahesive 1-Piece 10" Ostomy Pouch Opaque - 022752
| Attribute | Description |
|---|---|
| Brand | ActiveLife Stomahesive |
| Color | Opaque |
| Drain | Drainable |
| Item | Pouch |
| Item Type | Ostomy |
| Parts | 1-Piece |
| Primary LWH | 10" |
| Quantity | 10/Box |
| Secondary LWH | 1-1/4" |
| Secondary Size | Pre-Cut |
$57.95
AIN-7841937
Convatec US
Urology & Ostomy Supplies
50 In Stock
| Attribute | Description |
|---|---|
| Brand | ActiveLife Stomahesive |
| Color | Opaque |
| Drain | Drainable |
| Item | Pouch |
| Item Type | Ostomy |
| Parts | 1-Piece |
| Primary LWH | 10" |
| Quantity | 10/Box |
| Secondary LWH | 1-1/4" |
| Secondary Size | Pre-Cut |































































