Best Deals
Special Products
Convatec US SUR-FIT Natura Durahesive 2-Piece 4-1/2x4-1/2" Skin Barrier White - 413178
| Brand | SUR-FIT Natura Durahesive |
| Color | White |
| Item | Barrier |
| Item Type | Skin |
| Parts | 2-Piece |
| Primary LWH | 4-1/2x4-1/2" |
| Quantity | 10/Box |
| Secondary LWH | 5/8" Stoma |
| Secondary Size | Pre-Cut |
$142.95
AIN-1194314
Convatec US
Urology & Ostomy Supplies
50 In Stock
| Brand | SUR-FIT Natura Durahesive |
| Color | White |
| Item | Barrier |
| Item Type | Skin |
| Parts | 2-Piece |
| Primary LWH | 4-1/2x4-1/2" |
| Quantity | 10/Box |
| Secondary LWH | 5/8" Stoma |
| Secondary Size | Pre-Cut |































































