Best Deals
Special Products
Dynarex Corporation 18x26" Sterile Minor Procedure Drape 2-3/4" Fenestrated - 4409
| Color | Blue |
| Dimensions | 18x26" |
| Disposable/Reusable/Reposable | Disposable |
| Fenestration | 2-3/4" Fenestrated |
| Item | Drape |
| Item Type | Minor Procedure |
| Quantity | 300/Case |
| Secondary Size | 3-Ply |
| Sheet | Towel |
| Sterile/Non-Sterile | Sterile |
$119.95
AIN-6088719
Dynarex Corporation
Surgical Products
50 In Stock
| Color | Blue |
| Dimensions | 18x26" |
| Disposable/Reusable/Reposable | Disposable |
| Fenestration | 2-3/4" Fenestrated |
| Item | Drape |
| Item Type | Minor Procedure |
| Quantity | 300/Case |
| Secondary Size | 3-Ply |
| Sheet | Towel |
| Sterile/Non-Sterile | Sterile |































































