Best Deals
Special Products
Dynarex Flex Straws 7 3/4in (Length) case of 25 Quantity per box: 400
ETAILS
- Individually wrapped
SPECIFICATIONS
| Prop65 Warning | No |
|---|---|
| DEHP Free (Y/N) | Yes |
| TAA Compliant (Y/N) | No |
| Rx Only (Y/N) | No |
| Storage Temperature Range | 59F - 86F |
| Master Case Dimensions | 14.8" W x 27.4" D x 18.0" H |
| Inner Box UPC | 616784426020 |
| Inner Box Dimensions | 4.9" W x 8.7" D x 5.7" H |
| Master Case UPC | 616784426037 |
$174.95
4260
Dynarex
Straws
17 In Stock
ETAILS
- Individually wrapped
SPECIFICATIONS
| Prop65 Warning | No |
|---|---|
| DEHP Free (Y/N) | Yes |
| TAA Compliant (Y/N) | No |
| Rx Only (Y/N) | No |
| Storage Temperature Range | 59F - 86F |
| Master Case Dimensions | 14.8" W x 27.4" D x 18.0" H |
| Inner Box UPC | 616784426020 |
| Inner Box Dimensions | 4.9" W x 8.7" D x 5.7" H |
| Master Case UPC | 616784426037 |































































