Best Deals
Special Products
Felix Storch (Summit) Accucold General Purpose Refrigerator 10.1 Cu Ft 2 to 6C Each - FFAR121SSNZ
Accucold General Purpose Refrigerator 10.1 Cu Ft Right Hinge 2 to 6C Each
| Specification | Details |
|---|---|
| Additional Attributes | Nutrition Center Series |
| Alarm | High/Low Temperature Alarm |
| Brand | Accucold |
| Certifications/Approvals | ETL/ETL-C/ETL-S |
| Color | SS (Stainless Steel) |
| Controller Type | Digital Thermostat |
| Door Swing | Right Hinge |
| Item | Refrigerator |
| Item Type | General Purpose |
| Lock | Factory Installed Key Lock |
| Primary LWH | 22.75x23.63x60.88" |
| Quantity | Each |
| Range/Duration | 2 to 6°C |
| Refrigerant | R600a |
| Style | Freestanding |
| Volt | 115V/60Hz |
| Volume | 10.1 Cu Ft |
| With | Automatic Defrost / LED Lighting |
$3,447.95
AIN-1338978
Felix Storch (Summit)
Cold Storage
50 In Stock
Accucold General Purpose Refrigerator 10.1 Cu Ft Right Hinge 2 to 6C Each
| Specification | Details |
|---|---|
| Additional Attributes | Nutrition Center Series |
| Alarm | High/Low Temperature Alarm |
| Brand | Accucold |
| Certifications/Approvals | ETL/ETL-C/ETL-S |
| Color | SS (Stainless Steel) |
| Controller Type | Digital Thermostat |
| Door Swing | Right Hinge |
| Item | Refrigerator |
| Item Type | General Purpose |
| Lock | Factory Installed Key Lock |
| Primary LWH | 22.75x23.63x60.88" |
| Quantity | Each |
| Range/Duration | 2 to 6°C |
| Refrigerant | R600a |
| Style | Freestanding |
| Volt | 115V/60Hz |
| Volume | 10.1 Cu Ft |
| With | Automatic Defrost / LED Lighting |































































