Best Deals
Special Products
Heritage Bag Company Bag Trash LLDPE 1-7/10mm Silver Sack Flat Pack 100/Case - H8046AC
Product Details
| Attribute | Details |
|---|---|
| Color | Clear |
| Item | Bag |
| Item Type | Trash |
| Primary LWH | 40x46" |
| Product Name | Bag Trash LLDPE 1-7/10mm Silver Sack Flat Pack |
| Quantity | 100/Case |
| Volume | 40-45 Gal |
$57.95
AIN-1206516
Heritage Bag Company
Cleaning
50 In Stock
Product Details
| Attribute | Details |
|---|---|
| Color | Clear |
| Item | Bag |
| Item Type | Trash |
| Primary LWH | 40x46" |
| Product Name | Bag Trash LLDPE 1-7/10mm Silver Sack Flat Pack |
| Quantity | 100/Case |
| Volume | 40-45 Gal |































































