Best Deals
Special Products
Integra York Pa, Inc -Walther Urethral Sound Stainless Steel Each 29-18-18
| Specification | |
| Ergonomic Location | Urethral |
| Family Name | Walther |
| Handle | Tapered Downward |
| Item | Sound |
| Item Type | Urethral |
| Length | 11" |
| Material | Stainless Steel |
| Primary LWH | 11" |
| Quantity | Each |
| Secondary Size | 18Fr |
$192.95
AIN-2119943
Integra York Pa, Inc
Surgical Instruments
50 In Stock
| Specification | |
| Ergonomic Location | Urethral |
| Family Name | Walther |
| Handle | Tapered Downward |
| Item | Sound |
| Item Type | Urethral |
| Length | 11" |
| Material | Stainless Steel |
| Primary LWH | 11" |
| Quantity | Each |
| Secondary Size | 18Fr |































































