Best Deals
Special Products
Medegen Medical Products, LLC Bag Trash LDPE 0-9/10mm Star Seal 25/Roll 10 Rolls Coreless Roll 250/Case - MDG4648
| Attribute | Details |
|---|---|
| Color | Brown |
| Item | Bag |
| Item Type | Trash |
| Primary LWH | 33x39" |
| Product Name | Bag Trash LDPE 0-9/10mm Star Seal 25/Roll 10 Rolls Coreless Roll |
| Quantity | 250/Case |
| Volume | 33 Gal |
$71.95
AIN-1174871
Medegen Medical Products, LLC
Cleaning
50 In Stock
| Attribute | Details |
|---|---|
| Color | Brown |
| Item | Bag |
| Item Type | Trash |
| Primary LWH | 33x39" |
| Product Name | Bag Trash LDPE 0-9/10mm Star Seal 25/Roll 10 Rolls Coreless Roll |
| Quantity | 250/Case |
| Volume | 33 Gal |































































