Best Deals
Special Products
Medline Industries Inc Quick-Fit Axillary Crutches 300lb Capacity 55-79" - MDS80540
| Attribute | Details |
|---|---|
| Adjustability | Adjustable |
| Brand | Quick-Fit |
| Capacity | 300lb Capacity |
| Composition/Ingredients | Aluminum |
| Dimensions | 55-79" |
| Item | Crutches |
| Item Type | Axillary |
| Numerical Size | 4'7"-6'7" |
| Quantity | 2Pr/Case |
$97.95
AIN-1167167
Medline Industries Inc
Orthopedics
50 In Stock
| Attribute | Details |
|---|---|
| Adjustability | Adjustable |
| Brand | Quick-Fit |
| Capacity | 300lb Capacity |
| Composition/Ingredients | Aluminum |
| Dimensions | 55-79" |
| Item | Crutches |
| Item Type | Axillary |
| Numerical Size | 4'7"-6'7" |
| Quantity | 2Pr/Case |































































