Best Deals
Special Products
Midmark Corporation - Exam Table Soothing Blue 40lb Capacity 640-001-855
| Property | Details |
|---|---|
| Age | Pediatric |
| Capacity | 40lb Capacity |
| Color | Soothing Blue |
| Door/Drawer/Compartment | Extended Drawer/2 Door |
| Item Type | Exam Table |
| Primary LWH | 42x20.75x36" |
| Quantity | Each |
| Secondary Composition | Vinyl Upholstery |
| Top/Tray | Upholstered End |
| With | Paper Holder/Digital Scale/Infantometer (Ruler) |
$4,826.95
AIN-1324131
Midmark Corporation
Tables & Stools
50 In Stock
| Property | Details |
|---|---|
| Age | Pediatric |
| Capacity | 40lb Capacity |
| Color | Soothing Blue |
| Door/Drawer/Compartment | Extended Drawer/2 Door |
| Item Type | Exam Table |
| Primary LWH | 42x20.75x36" |
| Quantity | Each |
| Secondary Composition | Vinyl Upholstery |
| Top/Tray | Upholstered End |
| With | Paper Holder/Digital Scale/Infantometer (Ruler) |































































