Best Deals
Special Products
Miltex-Integra Miltex -Dittel Urethral Sound 11-1/2" Stainless Steel Each 29-8-30
| Specification | |
| Ergonomic Location | Urethral |
| Family Name | Dittel |
| Item | Sound |
| Item Type | Urethral |
| Length | 11-1/2" |
| Material | Stainless Steel |
| Primary LWH | 11-1/2" |
| Quantity | Each |
| Secondary Size | 30Fr |
$152.95
AIN-1864901
Miltex-Integra Miltex
Surgical Instruments
50 In Stock
| Specification | |
| Ergonomic Location | Urethral |
| Family Name | Dittel |
| Item | Sound |
| Item Type | Urethral |
| Length | 11-1/2" |
| Material | Stainless Steel |
| Primary LWH | 11-1/2" |
| Quantity | Each |
| Secondary Size | 30Fr |































































