Best Deals
Special Products
Miltex-Integra Miltex -Meister-Hand Bone Mallet 7-1/2" Stainless Steel Reusable Each MH19-793
| Specification | |
| Brand | Meister-Hand |
| Disposable/Reusable/Reposable | Reusable |
| Item | Mallet |
| Item Type | Bone |
| Length | 7-1/2" |
| Material | Stainless Steel |
| Primary LWH | 7-1/2" |
| Quantity | Each |
| Secondary Size | Lightweight |
$216.95
AIN-1081718
Miltex-Integra Miltex
Surgical Instruments
50 In Stock
| Specification | |
| Brand | Meister-Hand |
| Disposable/Reusable/Reposable | Reusable |
| Item | Mallet |
| Item Type | Bone |
| Length | 7-1/2" |
| Material | Stainless Steel |
| Primary LWH | 7-1/2" |
| Quantity | Each |
| Secondary Size | Lightweight |































































