Best Deals
Special Products
Office Depot Business Services Glad ForceFlex Drawstring Trash Bags 13 Gallons White 100/Box - 667653
| Specification | |
| Brand | Glad |
| Capacity | 13 gallons |
| Color | white |
| Composition/Ingredients | Plastic |
| Item | Liner |
| Item Type | Can |
| Primary LWH | 25-1/4x24" |
| Product Name |
Glad ForceFlex Drawstring Trash Bags 13 Gallons White
|
| Quantity | 100/Box |
| Strength | 1.05mm |
| Thickness | 1.05 mil |
$54.95
AIN-9060896
Office Depot Business Services
Cleaning
50 In Stock
| Specification | |
| Brand | Glad |
| Capacity | 13 gallons |
| Color | white |
| Composition/Ingredients | Plastic |
| Item | Liner |
| Item Type | Can |
| Primary LWH | 25-1/4x24" |
| Product Name |
Glad ForceFlex Drawstring Trash Bags 13 Gallons White
|
| Quantity | 100/Box |
| Strength | 1.05mm |
| Thickness | 1.05 mil |































































