Best Deals
Special Products
Pedigo Products, Inc Kick Bucket 13-3/4x13-1/4" Each - P-1020-SS
Kick Bucket 13-3/4x13-1/4"
| Additional Attributes | Tip-Resistant |
| Color | Silver |
| Composition | Stainless Steel |
| Item | Bucket |
| Item Type | Kick |
| Mobility | 2" Casters |
| Primary LWH | 13-3/4x13-1/4" |
| Quantity | Each |
| Secondary Size | 12qt |
| With | Perimeter Bumper |
$361.95
AIN-9780091
Pedigo Products, Inc.
Dme, Mobility, & Transfer
50 In Stock
Kick Bucket 13-3/4x13-1/4"
| Additional Attributes | Tip-Resistant |
| Color | Silver |
| Composition | Stainless Steel |
| Item | Bucket |
| Item Type | Kick |
| Mobility | 2" Casters |
| Primary LWH | 13-3/4x13-1/4" |
| Quantity | Each |
| Secondary Size | 12qt |
| With | Perimeter Bumper |































































